10.06.2022, 18:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Castlevania: Nocturne” to kolejny serial animowany od Netfliksa

Animowana Castlevania nie opuściła nas na długo. Nadchodzi nowy serial o przygodach Richtera Belmonta.


Jakub „rajmund” Gańko

Wciąż czekam na moment, w którym będę miał okazję napisać jakiegoś newsa o grze osadzonej w uniwersum Castlevanii, ale niestety jeszcze na ten moment muszę poczekać... Natomiast jeśli brakowało wam serialu animowanego od Netfliksa, który skończył się po 4 sezonach, to mam dobrą wiadomość: właśnie ogłoszono kolejny!

„Castlevania: Nocturne” opowie o losach Richtera Belmonta, czyli jednego z najsłynniejszych przedstawicieli rodu zabójców wampirów, w którego mieliśmy okazję wcielić się w Rondo of Blood, a także na samym początku Symphony of the Night. Serial jest dopiero w produkcji, więc pewnie na niego chwilę poczekamy.

Za serial „Castlevania: Nocturne” odpowiada Kevin Kolde, producent poprzedniej animacji osadzonej w tym uniwersum oraz m.in. „Pory na przygodę”, a także Clive Bradley, scenarzysta odpowiedzialny m.in. za serial „W pułapce”. Produkcją zajmie się Project 51 Productions we współpracy z Powerhouse Animation.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1699

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze