44
1.03.2018, 13:34Lektura na 1 minutę

CD-Action 04/2018: Might & Magic: Heroes VI główną pełną wersją

Zestaw dodatków, jaki przygotowaliśmy w urodzinowym numerze, powinien zadowolić nawet tych wybredniejszych czytelników. Przypomnijmy: kody do World of Tanks, duży dwustronny plakat z kalendarzem, pełna wersja Dead Rising 2. Teraz dorzucamy do tego drugiego pełniaka – Might & Magic: Heroes VI.

Do uruchomienia gry potrzebne będą internet i konto w usłudze Uplay. Jest ona dostępna w kilku wersjach językowych, między innymi po polsku. 

O wszystkich pełniakach i bonusach możecie podyskutować na naszym forum w TYM temacie. Jeszcze dziś pokażemy Wam okładkę, a pełną zapowiedź numeru znajdziecie na naszej stronie jutro rano.

Jeżeli przegapiliście wcześniejsze informacje o dodatkach do wydania urodzinowego, to znajdziecie je tutaj: Dead Rising 2 jedną z pełnych wersjikody do World of Tanks.

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją jestem związany od wielu lat. Nie piszę zbyt dużo, ale udzielam się w inny sposób. Zajmuję się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzoruję tworzenie nowych serwisów i ogarniam całą masę innych spraw. :)

Profil
Wpisów789

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane