Tego nie grali już dawno: na okładce najnowszego numeru CD-Action dominuje biel.
Takiej okładki szukajcie w sklepach i kioskach już w najbliższy wtorek:
(kliknij, aby powiększyć)
Czytaj dalej
-
1122.06.2026PublicystykaEgzaltowana recenzja Mass Effecta 3, idiotyczny „Prometeusz” i „Koko, koko, Euro spoko”. Przypominamy najważniejsze wydarzenia z 2012 roku [30 LAT CDA]
-
817.06.2026Retro95 tysięcy złotych za magazyn, mój debiut w CD-Action i przegląd poziomów do Dooma. Sprawdzamy drugi numer CDA w historii (02/1996)
-
616.06.2026RetroSkyrim, Dark Souls i Wiedźmin 2 wchodzą do baru. Przypominamy najważniejsze wydarzenia z 2011 roku [30 LAT CDA]
-
13
09.06.2026RetroCD-Action otwiera się na konsole, rozpoczyna się mundial w RPA i premieruje Mass Effect 2. Wspominamy najważniejsze wydarzenia z 2010 roku [30 LAT CDA]

Tego nie grali już dawno: na okładce najnowszego numeru CD-Action dominuje biel.
Świetna, naprawdę świetna okładka. Super! Pierwsza z dominującą bielą od numeru 8/2015?
Ciekawe jaka ocena dla Days Gone, bo gra świetna 🙂
To jaka gra trafiła na okładkę niby nie dziwi, ale jednak taki średniak… No, ale nie zmienia to faktu że wygląda bjutiful
Świetna okładka! 🙂
Kojarzy mi sie z Fatality w wykonaniu J. Cage’a w MK11…
Można kupować dla samej okładki.
Najpiękniejsza okładka jaką widziałem. Pomijając logo to bomba!
Nie mogę się powstrzymać – uuuuuuu rasizm XDA na poważnie to bardzo ładna okładka, prosta i stylowa. Plusik dla was.
@1wariat1, jaki średniak? Dla mnie to jedna z lepszych gier z zombiakami w tle. Zresztą zobacz na metacritic, ale nie na score recenzentów, a graczy.
Wow! Piękna okładka, bardzo mi się podoba! 😀
Widze ze skonczyly sie gry od Daedalic i teraz CDA sie przestawilo na srednie studio 1C Company xd ;D
Okładka perfekcyjna. By była gdyby nie logo…