4
27.07.2022, 13:07Lektura na 2 minuty
CD-Action

CD-Action Retro – sprawdź darmową wersję demo magazynu

W duchu czasów, do których przenosi czytelnika Retro, postanowiliśmy udostępnić wersję demonstracyjną magazynu. I to konkretną!


CD-Action

W darmowym PDF-ie znajdziecie sześć kompletnych artykułów przeniesionych z pełnego wydania magazynu żywcem, bez żadnych cięć. Z działu Publicystyka wybraliśmy historię firmy Commodore (Smuggler, 4 strony), wspominki o modelu dystrybucji shareware (Bartłomiej Kluska, 2 strony), tekst o estetyce ditherpunk (Bartłomiej Nagórski, 2 strony) oraz losy serii Lemmings (Marcin „Squork” Skwark, 2 strony). Z działu Replay, w którym przypominamy gry sprzed lat, proponujemy I Have No Mouth, and I Must Scream (DaeL, 2 strony) i Vampire: The Masquerade – Bloodlines (Misiek, 2 strony).

Do tego dorzuciliśmy dwie strony kalendarium i newsów, a także połączony ze wstępniakiem spis treści, żeby łatwo było sprawdzić zawartość pełnego wydania. Oznacza to, że Retro w wersji demo oferuje łącznie 18 stron – całkiem nieźle, jak na darmową próbkę, prawda?

Jak zdobyć wersję demonstracyjną CD-Action Retro? Wystarczy pobrać PDF-a, klikając TUTAJ. Nie trzeba się nigdzie logować ani podawać żadnych swoich danych.

Jeżeli uznacie, że warto zainteresować się pełnym magazynem (a jest w nim mnóstwo nostalgii, dużo ciekawych tekstów i bonusowe kody), znajdziecie go w naszym sklepie (TUTAJ wydanie papierowe, a TUTAJ cyfrowe) oraz w wybranych punktach sprzedaży prasy. W naszym sklepie można również zamówić wysyłkowo zestaw CD-Action 04/2022 + Retro #3, płacąc o 10% mniej.

Przy okazji przypominamy, że posiadacze papierowej prenumeraty CD-Action w wersji premium otrzymują pełne papierowe wydanie Retro w prezencie wraz z CDA 04/2022.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1030

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze