3
7.06.2024, 21:23Lektura na 1 minutę
Wideo

Civilization 7: Wcześniejsze przecieki zostały potwierdzone. Mamy pierwszy zwiastun

Dosłownie na metr przed nocnikiem, 2K zrobiło przykrą niespodziankę twórcom Civilization 7. Nie zmienia to faktu, że fani będą zadowoleni.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Kilka godzin temu okazało się, że 2K zrobiło niemałego psikusa. Na stronie internetowej wydawcy pojawiła się grafika ukazująca logo niezapowiedzianej wtedy siódmej odsłony Civilization wraz z odnośnikiem do pierwszego zwiastuna gry. Tak więc zapowiedź powrotu jednej z najbardziej ukochanych marek została zepsuta przez nich samych.

Nie oznacza to jednak, że będziemy zasmucać się zapowiedzią Civilization 7, bo z pewnością czekało na to bardzo wielu graczy. Tak na dobrą sprawę zwiastun nie zawiera w sobie wiele istotnych elementów. Mimo wszystko powrót marki po prawie ośmiu latach jest już niemałym wydarzeniem. Sid Meier's Civilization 7 na rynku pojawi się w 2025 roku.

Wszystkie newsy z Summer Game Fest 2024 znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów434

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze