14
26.01.2022, 12:39Lektura na 1 minutę
Wideo

Crysis 4 zapowiedziany!

To już oficjalne – Crytek pracuje nad nową odsłoną serii.


Kuba „Herbarius” Chudzik

Od czasu premiery Crysis 3 w 2013 roku (poza odświeżoną wersją dotychczasowej trylogii) nie mieliśmy praktycznie żadnej informacji na temat kontynuacji serii. W tym czasie studio Crytek zajmowało się innymi projektami, m.in. multiplayerowym Hunt: Showdown i korzystającym z VR-u The Climb. Ten stan rzeczy się nie zmieniał… aż do dzisiaj.

Rano na chińskim portalu społecznościowym Bilibili pojawił się wpis oficjalnego profilu regionalnego oddziału Cryteka. Oprócz grafiki z leżącym w błocie hełmem od kultowego nanokombinezonu, mogliśmy w nim zobaczyć wiadomość o oficjalnym ogłoszeniu Crysis 4:


Noworoczny prezent na Rok Tygrysa (...) Projekt Crysis 4 został potwierdzony, otwierając nowe nano-pole bitwy!


Crysis 4
Źródło: Eurogamer

Pomimo tego, że wpis zniknął, to Crytek wkrótce potwierdził tę informację na swoich mediach społecznościowych i dostaliśmy pierwszy teaser nadchodzącej produkcji – najwidoczniej dział studia z Państwa Środka po prostu zaliczył falstart.

Nazwa „Crysis 4” nigdzie co prawda nie pada, ale w 14 sekundzie zobaczyć możemy to:

Na razie nie wiemy nic o dacie premiery ani o platformach, na których gra się ukaże.

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane