11
9.12.2022, 07:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Cyberpunk 2077: Idris Elba wystąpi w Phantom Liberty. Mamy nowy trailer

W Phantom Liberty, dodatku do Cyberpunka 2077, pojawi się nowa postać grana przez Idrisa Elbę.

Jak na razie wszystko wskazuje na to, że Idris Elba nie zostanie nowym Jamesem Bondem. Natomiast mamy dowody na to, że aktor znany choćby z głośnego serialu „Luther” pojawi się w Phantom Liberty, zapowiadanym na przyszły rok dodatku do Cyberpunka 2077. Żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr, na potwierdzenie zostawiam jeszcze ciepły, nowy trailer z gali The Game Awards 2022:

Materiał potwierdza, że czeka nas szpiegowska akcja z udziałem Johnny'ego Silverhanda i zupełnie nowych postaci. Jedną z nich będzie Solomon Reed, agent FIA Nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Właśnie w tej roli zobaczymy Idrisa Elbę i wraz z nim ruszymy na niemożliwą do wykonania misję, która ma nam zapewnić dalsze przetrwanie.

Data premiery dodatku Phantom Liberty pozostaje nieznana. Platformy docelowe to niezmiennie PC oraz konsole obecnej generacji: PlayStation 5 i Xboksy Series X/S. Przypominam, że inną gwiazdą rozszerzenia będzie Sasha Grey.

Wszystkie newsy z The Game Awards 2022 znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze