52
17.10.2022, 08:00Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077: Sasha Grey pojawi się w dodatku Phantom Liberty

Sasha Grey wcieli się w dodatku do Cyberpunka 2077 w postać Ash, DJ-kę stacji Growl FM.

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w Phantom Liberty, jedynym planowanym dużym dodatku do Cyberpunka 2077, pojawi się specjalna stacja radiowa z utworami stworzonymi przez społeczność. Konkurs na piosenki do ramówki Growl FM trwa do końca listopada, tymczasem pojawiła się informacja na temat tego, kto podłoży głos pod Ash, DJ-kę prowadzącą nową rozgłośnię.

Będzie to nie kto inny, jak sama Sasha Grey.

Sasha Grey (a tak naprawdę Marina Ann Hantzis) zdobyła popularność jako aktorka w filmach dla dorosłych, ale wycofała się z branży w 2011 roku i od tamtego czasu angażuje się w szereg zupełnie innych inicjatyw. Założyła m.in. zespół aTelecine, w którym grała industrial, a także napisała kilka książek. Podkładała również głos w postać Violi DeWynter w serii Saints Row, a od 2020 roku zajęła się streamowaniem swojego grania na Twitchu.

Nie wiadomo, czy Sasha Grey użyczy tylko głosu postaci Ash, czy też jej model (o ile w ogóle go zobaczymy w grze) będzie wzorowany na jej wyglądzie. Generalnie wciąż wiemy bardzo niewiele na temat dodatku Phantom Liberty, ale niedawno dostaliśmy potwierdzenie, że to przez powstający sequel Orion jest to jedyne planowane rozszerzenie Cyberpunka 2077.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1873

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze