112
29.10.2021, 17:14Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Zaktualizowany plan rozwoju gry

Jeszcze trochę poczekamy na nową zawartość.


Rafał „hraboll” Pieczka

Jak wiadomo, next-genowa wersja Cyberpunka 2077 nie zostanie wydana w tym roku. Tym samym CD Projekt zmienił plany, które nakreślono już w połowie stycznia. Zresztą na oficjalnej stronie gry pojawił się odświeżony harmonogram rozwoju.

Chodzi o to, że aktualizacje, poprawki i darmowe dodatki (misje, przedmioty, skórki postaci itd.) również zaliczyły obsuwę wydawniczą. Tak, wszystkie materiały – podobnie jak upgrade wizualny dla PS5 i Xboksa Series X/S – mają pojawić się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku(*). To niestety było do przewidzenia...


(Kliknij, aby powiększyć)

Fani Cyberpunka 2077 muszą wykazać się naprawdę żelazną cierpliwością. Wracając do aktualizacji next-genowej: ma umożliwić grze wykorzystanie potencjału nowych konsol. Wprawdzie nie ujawniono jeszcze wielu konkretów, ale na pewno możemy spodziewać się ładniejszych tekstur, wsparcia dla ray tracingu i krótszych czasów ładowania.

(*) Oczywiście przy założeniu, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane