2
7.04.2024, 15:15Lektura na 2 minuty

„Cyberpunk: Edgerunners” jako gra? Fan zaprezentował ciekawą koncepcję

Koncepcyjny trailer CyberpunkX: Edgerunners to fanowska wizja tego, jak mogłoby wyglądać wielokrotnie nagradzane anime, gdyby było grą.

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wyglądałoby anime „Cyberpunk: Edgerunners”, gdyby było grą? Jeśli tak, to pewnie zainteresuje was pomysł, jakim podzielił się z nami jeden z fanów o nicku RealShortGuy13. Na platformie X (dawniej Twitter) zaprezentował on krótki trailer, który mógłby być zwiastunem takiej produkcji. Podkreślił jednak, że CyberpunkX: Edgerunners, jak nazwał tę koncepcję, to tylko animacja, która nie jest prawdziwą grą, a po prostu zaprezentowaniem tego, jak mógłby wyglądać taki tytuł.

Trzeba jednak przyznać, że trailer wygląda naprawdę imponująco. Poszczególne sceny serialu zostały w nim oddane właściwie po mistrzowsku. Największe wrażenie robią tutaj te fragmenty, które wyglądają na grywalne sekwencje, a mimo to odwzorowują anime niemal 1 do 1. Fanowski koncept został również doceniony przez głównego projektanta questów CD Projektu, Pawła Sasko.


To jest niesamowicie kreatywne. Sceny i sekwencje z serialu przekształcone we fragmenty rozgrywki – ucieczka z Lucy na noszach jako grywalna sekwencja wygląda znakomicie.


Wielka szkoda, że ostatecznie jest to jedynie fanowski projekt, a nie faktyczna zapowiedź gry. Ale kto wie, być może ten trailer stanie się iskierką, która rozpali na tyle wyobraźnię developerów, by przynajmniej przemyśleć taką koncepcję. Możemy też zawsze trzymać kciuki za to, by ktoś podłapał temat i wspomógł fanów w stworzeniu takiej produkcji.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów186

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze