3
12.03.2024, 16:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Dark Souls: Archthrones – Ambitny mod dostanie wkrótce demo

Twórcy Dark Souls: Archthrones ujawnili, że demo modyfikacji zadebiutuje 15 marca.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Masz dość czekania na Shadow of the Erdtree? Tęsknisz za tym unikalnym uczuciem, gdy na ekranie widnieje napis „You Died”, a ty miałeś przy sobie jedynie 60 000 dusz? Ten mod jest dla Ciebie! 

Archthrones to ambitna modyfikacja trzeciej odsłony Dark Souls. Mod opowie zupełnie nową historię i zabierze nas do kilku diametralnie różniących się od siebie krain. Całość sprawia wrażenie, jakby twórcy wyciągnęli wielki garnek z napisem „The Ultimate Soulslike Experience” i wrzucali do niego wszystko, co popadnie. 

W modyfikacji znajdziemy nie tylko animacje, modele i mechaniki zapożyczone ze wszystkich odsłon Dark Soulsów, ale i rozwiązania z innych marek FromSoftware. Przykładowo Archthrones zaoferuje mechanikę odbijania ciosów rodem z Sekiro: Shadow Dies Twice. W wywiadzie sprzed roku dla polskiego YouTubera, Demonidasa, jeden z twórców modyfikacji potwierdził również, że mod będzie zawierał ulepszoną sztuczną inteligencję przeciwników.

Wersja demonstracyjna Dark Souls: Archthrones zadebiutuje już 15 marca. Koniecznie odwiedźcie profil twórców moda w serwisie Patronite.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze