14.06.2023, 09:15Lektura na 2 minuty

Dead Island 2: Twórcy zapowiedzieli 2 duże DLC. Bezpłatne nowości już w grze

To jeszcze nie koniec naszej przygody z Dead Island 2. Właśnie poznaliśmy szczegóły nadchodzących dodatków.


Jakub „rajmund” Gańko

Dead Island 2 dość niespodziewanie okazało się jednym z większych hitów ostatnich miesięcy. Oprócz całkiem pozytywnych recenzji (w tym od naszego Ninho) gra przebiła próg 2 milionów sprzedanych egzemplarzy, wyznaczając tym samym nowy rekord w portfolio Deep Silver. Wiadomo było, że w takim razie na pewno możemy liczyć na jakieś DLC (szczególnie że zdradzała to dostępna przepustka sezonowa), teraz zaś dostaliśmy ich szczegóły.

Pierwszy z dwóch zapowiedzianych płatnych dodatków ma się nazywać Haus i ukaże się w czwartym kwartale tego roku. Zgodnie z oficjalnym opisem ma nas wprowadzić za kulisy przygotowań miliarderów do zombie apokalipsy, wśród których nie zabraknie kultu śmierci, rozpusty i makabry. Drugie duże DLC to SOLA Festival, które pozwoli nam ocalić planetę w stylu typowym dla mieszkańca Los Angeles, więc nie zabraknie narkotyków i balangowania. Jego premiera przewidziana jest na drugi kwartał 2024.


Dead Island 2: Nowe darmowe atrakcje już dostępne!

Zapowiedzi zapowiedziami, ale mamy też już konkretne nowości, które pojawiły się w Dead Island 2 zupełnie bezpłatnie. Wraz z nowym patchem (oferującym standardowe poprawki wydajności i naprawę rozmaitych bugów) otrzymaliśmy m.in. nową opcję Cosplay, która jest odblokowywana po ukończeniu misji Wezwij kawalerię. Dzięki niej z poziomu menu głównego oraz schowka możemy zmieniać wygląd naszej postaci.

W związku z tym do gry trafiły także nowe zestawy skinów:


Zestawy premium obejmują unikalną skórkę dla pogromcy wymienionego w pakiecie oraz broń, której może używać każdy z pogromców, wprost z kolekcji HELL-A Catwalk. W sumie dostępnych jest 6 pakietów postaci, wszystkie dostępne od dziś w sklepach cyfrowych: Zestawy 1 (Silver Star Jacob) i 2 (Cyber Slayer Amy) zawarte są w edycjach Deluxe, Gold i HELL-A gry Dead Island 2; Kolejne zestawy: Gaelic Queen Dani (dla posiadaczy przepustki sezonowej), Jungle Fantasy Ryan, Steel Horse Carla i Venice Vogue Bruno, są również dostępne, aby jeszcze bardziej ulepszyć stylowy wygląd twojego pogromcy. Kolekcja Til Dawn: zawiera zupełnie nową skórkę dla każdego z 6 pogromców, darmową dla wszystkich graczy. Pojawią się one automatycznie w sekcji cosplayu po ostatniej aktualizacji gry, gdy gracze dotrą do punktu odblokowania.


Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ oraz TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1876

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze