24.05.2023, 13:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Destiny 2 robi crossover z największymi hitami Sony, jak God of War czy Horizon Zero Dawn

Nowy sezon do Destiny 2 wchodzi z przytupem. Twórcy dodali sporo przedmiotów nawiązujących do innych postaci znanych z gier Sony.

W przerwach od wygrywania w sądzie rozpraw z cheaterami, Bungie lubi sobie stworzyć jakąś dodatkową treść do Destiny 2. Niedawno dostaliśmy nowy, cyberpunkowy dodatek Upadek Światła zapowiadający się dobrze już na zwiastunach. Razem z premierą nowego sezonu – Season of the Deep – dostaniemy coś zgoła innego, czyli crossover z innymi hitami Sony.

Niestety nie oznacza to możliwości zobaczenia innych znanych postaci w grze, a przynajmniej nie pojawią się one osobiście. Bungie ograniczyło się za to do dodania nowych przedmiotów inspirowanych innymi bohaterami, których znamy z innych wielkich gier Sony. Do tych tytułów należą God of War, Horizon Zero Dawn czy Ghost of Tsushima – z nich znajdziemy w grze pancerze nawiązujące do głównych bohaterów. Z kolei nowy wygląd statku był inspirowany The Last of Us. Oczywiście podobnej treści z innych gier jest więcej, ale te uznaję za najbardziej się wyróżniające.

A na tym też nowości dodane wraz z tym sezonem się nie kończą. Twórcy wymieniają też nową historię (i kolejne pojawiające się raz w tygodniu), nowe lochy czy... łowienie ryb. Dla każdego coś dobrego, jak sądzę. Pod warunkiem że zapłacicie za przepustkę bojową – za darmo będziecie mogli otrzymać tylko wybraną przez część nowości. Szczegółowa lista zmian czeka na was na stronie twórców.

Przypominam, że od stycznia zeszłego roku Bungie jest częścią Sony, bo zostało kupione za 3,6 miliarda dolarów, więc taki crossover nie jest szczególnie zaskakujący.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze