8
4.04.2013, 12:43Lektura na 1 minutę

Destiny: Nowe informacje. Rasy i klasy postaci

Studio Bungie ujawniło nowe szczegóły swojej najnowszej produkcji, nastawionego na rozgrywkę sieciową shootera Destiny. Zaprezentowano trzy rasy oraz klasy postaci. Co powiecie na kosmicznego czarodzieja będącego wampirem-elfem?


Piotrek66

Tworząc własnego bohatera w Destiny będzie można zdecydować się na jedną z trzech ras. Oprócz znajdujących się na krawędzi zagłady ludzi dostępni będą egzotyczni, piękni i tajemniczy Awokeni, w projektowaniu których developerzy inspirowali się wampirami, elfami, duchami oraz aniołami. Trzecim gatunkiem będą podstępni, potężni i uchodzący za nieugięte maszyny do zabijania Exo. Inspiracją dla nich byli zombie, Master Chief i Terminator...

Każdej postaci będzie można przypisać też jedną z trzech klas. Titan to żołnierz przyszłości inspirowany kosmicznymi marines, z kolei hunter to łowca nagród przypominający herosów z westernów (ale noszący pelerynę). Ostatnim typem bohatera jest warlock, kosmiczny czarodziej, który posługiwać się ma zarówno bronią palną, jak i magią.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze