8.08.2023, 07:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Devolver Delayed Showcase: Skate Story i inne gry przesunięte na 2024

Amerykański wydawca w swoim stylu poinformował o przesunięciu kilku tytułów na przyszły rok. Na szczęście potwierdził też, że w tym roku także czeka na nas kilka miłych premier.


Samuel Goldman

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Devolver Digital zorganizował swój „pokaz” opóźnionych gier. W cudzysłowie, bo całość zamknęła się w krótkim materiale wideo. Częściowo trafiłem, typując produkcje jakie zostały przesunięte na przyszły rok, ale w przypadku wyczekiwanej gry logicznej na szczęście się myliłem. Jednak po kolei: największym rozczarowaniem może być przesunięcie Skate Story, w którym jako szklany bohater wykręcamy triki na desce, ale koncepcja jest na tyle ciekawa, że chyba warto dać twórcy trochę więcej czasu. Nawet jeśli jest zajęty „karmieniem” swojej gry znalezionymi monitorami CRT.

Dopiero w 2024 roku dostaniemy także The Plucky Squire, czyli sympatyczną grę akcji tworzoną przez Jamesa Turnera, art directora Pokemon Sword & Shield. Tytuł umiejętnie miesza grafikę 2D i 3D, a graficznie jest tak ujmujący, że szkoda byłoby go nie sprawdzić.

Oprócz tych pozycji, Devolver przesunął premiery kilku innych, nieco mniejszych tytułów: bijatyki Stick it to the Stickman, strzelanki Anger Foot, a także platformówki ze świdrem zatytułowanej Pepper Grinder. Na koniec dostaliśmy jeszcze krótką informację odnoszącą się do produkcji, jakie poszerzą portfolio wydawcy jeszcze w tym roku: to przede wszystkim The Talos Principle 2, oraz m.in. Gunbrella, Wizard with a Gun i zaskakująco interesujące (wnioskując po demku ze Steama) The Cosmic Wheel Sisterhood.

Cały materiał zobaczycie poniżej:


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1154

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze