6.08.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Devolver Digital pokaże gry, w które nie zagramy w tym roku

Jak zwykle przewrotnie – Devolver zaprezentuje jutro tytuły, które miały wyjść w tym roku, ale ukażą się później.


Samuel Goldman

Podczas gdy gracze marudzą na kolejne obsuwki premier i wybaczają coraz mniej, Devolver Digital podchodzi do tematu na luzie, robiąc coś innego. Wydawca od wielu lat znany jest z zabawnych pokazów i traktowania branży nie całkiem serio – strategia przewrotnych komentarzy i przerysowanych, wyśmiewających konwencję pokazów mogłaby okazać się na dłuższą metę męcząca, ale ciągle ma to w sobie jakąś świeżość. 

Tym razem, zamiast pozwolić developerom na publikację ogłoszeń o odwlekaniu premier, Devolver poświęca temu całą prezentację, nazwaną Devolver Delayed Showcase. Oficjalny opis wydarzenia przewrotnie zachęca do „zobaczenia gier, które odważnie wkraczają w 2024 rok”.

Nie ma żadnych informacji odnośnie do tego jakie gry mogły zostać opóźnione, ale patrząc w katalog nadchodzących tytułów wydawanych przez Devolvera nietrudno wytypować kilka pozycji. W ubiegłym roku usłyszeliśmy o Skate Story, jakie do tej pory nie dorobiło się konkretnej daty premiery i sądząc po niewielkiej ilości informacji, jest to mój pierwszy typ do przesunięcia na kolejny rok.

Kolejnym jest, niestety, The Talos Principle 2. Ostatni zwiastun z gameplayem pokazał grę od najlepszej strony i choć oryginalnie tytuł i tak miał się pojawić dopiero pod koniec tego roku, to coś mi mówi, że kolejną filozoficzną pielgrzymkę okraszoną zagadkami odbędziemy dopiero w 2024. Plotki mówią, że podobny los może czekać The Plucky Squire, czyli przygodową grę akcji, w której wcielamy się w bohatera książki z bajkami.

Devolver Delayed Showcase startuje mniej więcej za 24 godziny – start jutro o 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1086

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze