2.02.2024, 16:45Lektura na 1 minutę

Devolver Digital ma nowego-starego szefa

Jeden ze współzałożycieli Devolver Digital, Harry Miller, wraca na stołek prezesa.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Douglas Morin, który pełnił funkcję CEO firmy od 2021 roku, ustąpił miejsca jednemu ze współzałożycieli – Harry’emu Millerowi. W oświadczeniu Devolver Digital możemy przeczytać, że Morin „pełnił kluczową rolę we wzmocnieniu firmy i przy zakupie studia System Era Softwork”. 

Devolver Digital to wydawca powołany do życia w 2009 roku przez Ricka Stultsa, Graeme’a Struthersa, Nigela Lowrie, Mike’a Wilsona i przejmującego fotel prezesa Harry’ego Millera. Niedawno ogłoszono ich Children of the Sun, o którym nieco więcej pisała Ranafe, a w demo możecie zagrać na steamowej stronie gry

W oficjalnym oświadczeniu Harry Miller wyraża zadowolenie z powrotu do bycia CEO.


To niezwykła przyjemność i zaszczyt móc kontynuować pracę z tak fantastycznym oraz tak utalentowanym zespołem, jakim jest Devolver. Stworzymy razem kolejne projekty pełne zabawy i kreatywności. 


Harry Miller

Na 2024 rok Devolver zapowiedział kilka ciekawych tytułów, w tym The Plucky Squire, Anger Foot czy wspomniany wcześniej Children of the Sun. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów456

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze