1
16.03.2022, 11:55Lektura na 2 minuty

Diablo II: Resurrected z bezpłatnym trialem na Xboksach

Posiadacze konsol Microsoftu będą mogli spędzić w odświeżonym Diablo do 3 godzin.

Activision Blizzard przygotowało specjalną niespodziankę dla wszystkich niezdecydowanych, którzy jeszcze nie nabyli własnej kopii zeszłorocznego Diablo II: Resurrected. Do 21 marca każdy posiadacz Xboksa Series X|S lub Xboksa One będzie mógł zatopić się na 3 godziny w mrocznym świecie Sanktuarium i przekonać się, jak zestarzał się gameplay kultowej produkcji Blizzard North i czy Vicarious Visions odpowiednio odświeżyło jej oprawę audiowizualną (no i czy serwery działają już jak trzeba).

Jeśli gra nas wciągnie - tak, jak miała w zwyczaju 20 lat temu - po nabyciu pełnej wersji będziemy mogli bez problemu przenieść do niej nasze dotychczasowe postępy z triala. Możemy również sprawdzić tryb multiplayer, oczywiście jeśli mamy wykupiony abonament Xbox Live Gold. Testową wersję Diablo II: Resurrected znajdziecie w Xbox Store TUTAJ.

Swoją drogą ciekawe, czy udostępnienie tego triala wyłącznie na konsolach zielonych jest przedsmakiem nowego podziału na równych i równiejszych, jakiego można się spodziewać po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft, czy też wersje na inne platformy przewidziano w innym czasie.

Pozostaje też pytanie, co tak naprawdę można zrobić w Diablo II: Resurrected przez zaledwie 3 godziny. Wydawać by się mogło, że nie tak wiele, ale jak udowodnił polski gracz ukrywający się pod nickiem BokserKabaty, niektórzy zdążyliby w tym czasie przejść całość - i to dwa razy. Jego światowy rekord w speedrunowaniu produkcji Blizzarda wynosi bowiem obecnie niespełna półtorej godziny.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów669

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane