22.09.2022, 11:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Diablo Immortal: Blizzard zapowiada dużą aktualizację i kontynuację historii

Diablo Immortal doczeka się dużej aktualizacji już 28 września.


Jakub „rajmund” Gańko

Pamiętacie jeszcze o Diablo Immortal? Kontrowersyjny tytuł Activision Blizzard opracowany we współpracy z chińskim Netease okazał się kurą znoszącą złote jaja, chociaż w ocenie Krigora to po prostu perfidny skok na kasę. Być może nieco życia tchnie w tę grę pierwsza duża aktualizacja, którą twórcy zapowiedzieli na 28 września.

Tym razem chodzi o coś więcej niż nowe wydarzenie czy kolejny sezon. Diablo Immortal ma dostać zupełnie nowe podziemia, Klasztor Ciszy, w których poznamy dalszy ciąg linii fabularnej zapoczątkowanej w podstawowej wersji gry. Ponadto oddziały dostaną zupełnie nową fortecę, Zamek Cyrangar, która zastąpi dotychczasowy obóz i da im nowe możliwości.


W Oczyszczaniu Głębin członkowie oddziału mogą zyskać indywidualną moc i zebrać Pozostałości do umieszczenia w komnatach oddziałów, aby zapewnić wzmocnienia przebywającym w nich graczom. W Obronie Cyrangaru musisz współpracować z oddziałem, aby zdobyć dodatkowe nagrody z odpieranie fal demonów. Udział w tych wydarzeniach umożliwi również znajdowanie rodowych broni, które mogą zwiększyć atrybuty członków oddziału.


Blizzard

Nowy sezon karnetu bojowego też oczywiście będzie i rozpocznie się dzień później, 29 września. Za jego sprawą gracze otrzymają nowe wyzwania, nagrody i element kosmetyczny. Oprócz tego 2 października zmierzymy się z nowym bossem z Piekielnego Relikwiarza: Izilechem Zniekształconym. W grze pojawi się także Ponury Przewodnik, czyli nowy zestaw skupiony na umiejętnościach pędu i zastraszania wrogów.

Aktualizacja wprowadzi także wiele pomniejszych poprawek, a o jej szczegółach poczytacie TUTAJ.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów955

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane