4.07.2023, 08:15Lektura na 1 minutę

Diablo IV: Poznamy szczegóły 1. sezonu. Livestream zapowiedziany

Fani ubijania demonicznych hord w Diablo IV mają powody do radości. Niebawem ważna prezentacja!

Blizzard zaprasza na specjalny livestream z developerami, w trakcie którego będziemy mieli okazję poznać szczegóły 1. sezonu Diablo IV. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z Diablo Developer Update Livestream już 6 lipca 2023 roku o godzinie 20:00.

Udział w prezentacji weźmie m.in. jeden z reżyserów gry, Joseph Piepiora, a także producent, Timothy Ismay. To właśnie oni będą ogłaszać pierwsze konkrety dotyczące nadchodzącego sezonu Diablo IV (w tym i jego dokładny termin). Ponadto pojawią się też wzmianki o najnowszych poprawkach typu quality of life, a jakby tego było mało, fani będą mogli zadać trochę pytań podczas segmentu Q&A, co nastąpi pod sam koniec streamu.

Oczywiście w trakcie tej prezentacji miłośnicy Diablo Immortal również dostaną okazję do poznania garści świeżych informacji o swojej ulubionej grze mobilnej. Jeśli nie chcecie przegapić streamu, to miejcie oficjalne konta na YouTubie oraz Twitchu pod ręką.

Na koniec przypominamy, że jeszcze w maju Sam wyjaśniał, iż w każdym roku wsparcia Diablo IV dostanie 4 różne sezony zmieniające się co kwartał, a ich zawartość nie będzie w żaden sposób rozszerzać historii opowiedzianej w kampanii nowego Diablo, ponieważ to mają uczynić dopiero rozszerzenia fabularne.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze