17.03.2022, 15:12Lektura na 1 minutę
Plotka

Doctor Strange w Fortnite? Tak sugeruje nowy wyciek

Jak widać Epic ma jeszcze w zanadrzu „trochę” niewykorzystanych superbohaterów.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Fortnite od Epic Games to gra, dla której podejmowanie kolejnych współprac stało się częścią tożsamości. Zaczęło się od jednostkowych i hucznych akcji promocyjnych – jak np. przy okazji premiery pierwszego Infinity War. Następnie firma zaczęła podpisywać kolejne kontrakty coraz szybciej i szybciej, co zaowocowało nawet całym sezonem skupionym na Marvelu. Obecnie liczba kolaboracji jest wręcz przytłaczająca, a każda duża aktualizacja przynosi nowe licencjonowane skiny.

Teraz do Sieci trafiła informacja, że po chwili wytchnienia kolejną z dostępnych skórek ma stać się Doctor Strange. Jest to prawdopodobna plotka. Nadchodzący sezon Fortnite'a (po 19 marca 2022) zgrywa się czasowo z premierą "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" (6 maja 2022). Z kolei jej autor znany jest z wielu trafnych przewidywań.

Tymczasem wciąż nic nie wskazuje na to, aby posiadacze iOS-a mogli w najbliższym czasie wrócić do gry po hucznej aferze. Osoby, które nie skasowały Fortnite'a od czasu pozwu, pozostają zamrożone w sezonie trzecim rozdziału drugiego – aktualizacji z początku 2020 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze