2
10.06.2022, 17:05Lektura na 1 minutę
Wideo

„Dragon Age: Absolution” – Netflix pokazał zwiastun serialu animowanego

Netflix połączył siły z BioWare i przygotował nowy serial osadzony w świecie znanym z serii Dragon Age.

Po latach posuchy fani serii Dragon Age mogą szykować się na dużo dobra – czy te dobra faktycznie okażą się dobre, to już inna sprawa, ale na pewno jest na co czekać. BioWare kilka dni temu zapowiedziało nową grę pod tytułem Straszliwy Wilk, a Netflix właśnie zdradził, że pracuje nad serialem animowanym „Dragon Age: Absolution”. Premiera w grudniu, a zwiastun już dziś poniżej:

Akcja serialu „Dragon Age: Absolution” rozgrywa się w Imperium Tevinter i skupia na losach zupełnie nowych postaci. Twórcy zapowiadają zachowanie ducha gier i obecność elfów, magów, rycerzy, Qunari, czerwonych templariuszy, demonów oraz innych niespodziewanych istot. Więcej szczegółów mamy poznać już wkrótce.

Dragon Age Absolution

BioWare bierze czynny udział w produkcji tytułu. Za całość ma odpowiadać Mairghread Scott, scenarzystka znana m.in. z seriali animowanych „Strażnicy Galaktyki”, „Gwiezdne wojny: Ruch oporu” czy „Transformers: Robots in Disguise”. Animacją zajmie się studio Red Dog Culture House z Korei Południowej.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze