5
2.06.2022, 17:38Lektura na 1 minutę

Nowy Dragon Age to „Straszliwy Wilk”. Tytuł ujawniony przez BioWare

Angielska wersja brzmi Dragon Age: Dreadwolf. I tak... chodzi o Fen'Harela.


Stanisław „Wokulski” Falenta

BioWare przerywa milczenie i ogłasza podtytuł czwartego Dragon Age'a. Jest to Dragon Age: Straszliwy Wilk. To obecny w uniwersum elficki bóg, znany także jako Fen'Harel. Niezwykle tajemnicze bóstwo znane ze zdrady tak Twórców, jak i Zapomnianych. Jego motywacje są owiane tajemnicą. Może ono być znane zwłaszcza graczom Inkwizycji...

We wpisie na blogu twórcy piszą że są doskonale świadomi, jak wieloznaczny jest motyw przewodni nadchodzącej gry. Niestety na więcej informacji trzeba poczekać – a premiera na pewno nie odbędzie się jeszcze w tym roku.


Straszliwy Wilk odpowiednio się przedstawi, gdy nadejdzie czas.


Fragment wpisu na blogu BioWare.

Jeśli chodzi zaś o istnienie czwartego Dragon Age'a, było ono wiadome od dłuższego czasu. Dowiedzieliśmy się między innymi, że premiera odbędzie się już tylko na pecetach i konsolach najnowszej generacji. Docierały do nas także słuchy o odchodzących twórcach, ale to i tak nie przeszkadzało, aby gra miała się dobrze”. Całość ujawniono rok temu za pomocą bardzo enigmatycznego zwiastuna.

Ostatnia część Dragon Age'a, Inkwizycja, miała premierę w 2014 roku.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów613

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane