54
11.06.2024, 17:58Lektura na 1 minutę
Wideo

Dragon Age powraca! The Veilguard na 20-minutowym gameplayu

Prawie 10 lat minęło od premiery ostatniego Dragon Age’a. Spekulacje i oczekiwanie dobiegły końca – BioWare opublikowało gameplay z The Veilguard.

BioWare dotrzymało słowa i opublikowało gameplay z Dragon Age: The Veilguard. Co prawda nie jest to pierwszy materiał z gry – na Xbox Games Showcase pokazano raczej chłodno przyjęty zwiastun przedstawiający towarzyszy – ale udostępnione przed chwilą 20-minutowe nagranie ujawnia sporo szczegółów nt. długo oczekiwanego erperga.

Uwagę na pewno przyciąga rozbudowany świat, atmosfera tajemnicy, kolorowe animacje zaklęć, duże możliwości interakcji z otoczeniem oraz ulepszony system walki. Po BioWare można spodziewać się także rozbudowanej historii z licznymi wyborami moralnymi. Oglądaliście gameplay? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Pierwsza część Dragon Age’a była reklamowana jako „duchowy następca Baldur’s Gate’a” – ciekawe, jak czwarta odsłona poradzi sobie w zestawieniu z erpegiem Larian Studios… Czy BioWare sprosta zadaniu i odkupi winy po średnim Mass Effect: Andromeda i jeszcze gorszym Anthemie? Tego dowiemy się za kilka miesięcy. Debiut The Veilguard zaplanowano na jesień tego roku – 10 lat po premierze Dragon Age: Inquisition. 


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze