7
19.12.2019, 15:57Lektura na 1 minutę

Dragon Ball Z: Kakarot – Autorzy prezentują filmik wprowadzający do gry [WIDEO]

Poznaliśmy też bonusy do zamówień przedpremierowych.


Paweł „Cursian” Raban

Opowiadający historię znaną z papierowego oryginału Kakarot będzie jedną z pierwszych w miarę rozpoznawalnych gier, które przywitają nas w przyszłym roku. W Goku i kumpli wcielimy się już 17 stycznia (na PC, XBO i PS4), ale zanim weźmiemy się za kopanie tyłków Cellowi, Buu i reszcie, zobaczymy takie oto intro:

Osoby, które zdecydują się na zamówienia przedpremierowe, mogą liczyć na drobne upominki. Wezmą udział w treningu z Bonyu, czyli nową postacią zaprojektowaną przez Akirę Toriyamę, poznają unikalny przepis kucharski i zaliczą niedostępne dla innych zadanie.  

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3190

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane