Dredge ma dostać aktorską ekranizację

Ciepło przyjęta przez krytyków, jak i również przez naszą redakcyjną koleżankę Ranafe, gra Dredge może otrzymać swoją własną adaptację filmową.
Jak podaje Variety, Black Salt Games rozpoczęło współpracę ze Story Kitchen, aby stworzyć aktorską wersję bazującą na tej niezależnej produkcji. Roboczy opis filmu głosi, że ma to być „Szósty zmysł” na wodzie oraz kosmiczny horror wzorowany na literaturze H.P. Lovecrafta i Ernesta Hemingwaya. W sprawie ekranizacji pojawiło się również oficjalne oświadczenie studia.
Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z tak doświadczonym studiem, aby przedstawić wykreowany przez nas świat w wersji aktorskiej.
W ciągu 24 godzin od premiery Dredge sprzedało się w ponad 100 000 egzemplarzy, a łącznie przekroczyło już milion. W tym roku do gry ma zawitać kolejne DLC zatytułowane The Iron Rig. Producenci filmu, czyli Story Kitchen, odpowiadają m.in. za udane adaptacje Sonica z Jimem Carreyem w roli Robotnika.
Czytaj dalej
-
OD, nowa gra Kojimy, najwyraźniej będzie antologią horroru. „W...
-
Taktyczna walka w nowym trailerze Pragmaty. Dokładnej daty premiery niestety...
-
Silent Hill f bez najważniejszego elementu? Najnowsza część serii już otrzymała...
-
Annapurna Interactive nie próżnuje. Firma zapowiedziała aż 3 gry podczas Tokyo...