29.04.2024, 09:30Lektura na 2 minuty
Galeria

Elden Ring: Bandai Namco wydało kolekcjonerską replikę ramienia Malenii

Któż nie chciałby mieć w swoim pokoju ramienia jednego z najtrudniejszych bossów Elden Ringa?


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Bandai Namco nawiązało współpracę z firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej klasy przedmiotów kolekcjonerskich, PureArts, w celu wydania repliki ramienia jednego z bossów, których możemy spotkać w Elden Ringu. Ręka Maleni, bo o niej mowa, robi wrażenie – model ma prawie metr długości i kosztuje 389 dolarów. Oprócz naprawdę imponujących rozmiarów replika charakteryzuje się dużą szczegółowością, przegubowym nadgarstkiem i dwiema możliwościami prezentacji (za pomocą metalowej podstawki lub uchwytu ściennego). Fani mogą już składać zamówienia, a przesyłki powinni się spodziewać w grudniu tego roku.

Od premiery Elden Ringa minęło nieco ponad dwa lata, a Malenia stałą się już prawdziwą legendą. Nie przesadzę zbytnio pisząc, że Ostrze Miquelli jest jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakimi uraczyło nas FromSoftware. Boss jest na tyle wymagający, że gracz o nicku Let Me Solo Her poświęcił sporą część swojego życia po to, by móc pomagać innym w walce z Malenią, za co otrzymał nagrodę od Bandai Namco. 

5
zdjęć

Powiązania Malenii z fabułą dodatku Shadow of the Erdtree:

21 czerwca 2024 roku zadebiutuje DLC do Elden Ringa o tytule Shadow of the Erdtree. Wiele wskazuje na to, że końcowym bossem dodatku będzie brat Malenii – Miquella. Rodzeństwo skrywa pewien mroczny sekret, który rzuca nam światło na nadchodzące rozszerzenie. Według fanów grzebiących w mitologii Ziem Pomiędzy dzieci Mariki i Radagona zostały przeklęte w dniu swoich narodzin. Malenia narodziła się skażona Szkarłatną Zgnilizną, która stopniowo nadgryzała jej ciało, a lata później deptała cierpliwość walczących z nią graczy. Z kolei na jej brata została rzucona klątwa, która nadal nie pozwala mu w pełni dorosnąć. Trzeba przyznać, że tło fabularne rodzeństwa zapowiada się interesująco i mogę się założyć, że prawdopodobny pojedynek z Miquellą łatwy nie będzie oraz, patrząc na bossów z dodatków do poprzednich soulslike'ów FromSoftware, napsuje graczom sporo krwi. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów358

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze