8.05.2024, 15:30Lektura na 1 minutę

Elden Ring: Lubisz kapibary? Ten mod da ci ich mnóstwo

Gratka dla fanów sympatycznych ssaków.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Przeglądając modyfikacje do Elden Ringa można wpaść w prawdziwą króliczą norę, z której ciężko się wygrzebać. Pomijając pokręcone pomysły, można znaleźć przeróbki mające utrudnić i tak już trudną grę. Mam tu na myśli m.in. zwiększenie poziomu trudności walki z Malenią.  

Tym razem wchodzimy na tereny tych bardziej szalonych pomysłów. 4 maja pojawił się mod Capybara Island, zastępujący wszystkie kozy, niedźwiedzie, jelenie i inne zwierzęta na kapibary. Wszystkie ekrany ładowania zastąpi również galeria zdjęć tych sympatycznych zwierząt oraz garść tematycznych ciekawostek. Oznacza to, że przy każdej nieudanej próbie pokonania jakiegoś bossa będziecie mogli przynajmniej dowiedzieć się czegoś o popularnych ssakach. 

Elden Ring: Capybara Island
Elden Ring: Capybara Island

Jeżeli chcecie zobaczyć bardziej hardkorowe rzeczy z produkcji FromSoftware, to niedawno pewien streamer o nicku Silithur ukończył Elden Ringa za pomocą jednego przycisku, posługując się alfabetem Morse’a


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów479

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze