22.04.2024, 17:00Lektura na 2 minuty

Elden Ring: Fan ukończył grę za pomocą jednego przycisku

Dokładniej mówiąc: streamer ukończył Elden Ringa za pomocą alfabetu Morse’a.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Fani soulslike’ów FromSoftware są niesamowici. Po matach do tańczenia, bongosach i gitarach przyszła pora na alfabet Morse’a – to za jego pomocą fan o nicku Silithur ukończył Elden Ringa. Zapewne musiało to wymagać niezwykłej wytrwałości oraz cierpliwości – gracz dysponował tylko jednym rytmicznie wciskanym przyciskiem. Końcówkę jego walki z Eldeńską Bestią możecie zobaczyć poniżej.

Na tym nietypowe osiągnięcia fanów się nie kończą – w kwietniu zeszłego roku absolwent psychologii przeszedł soulslike’a używając jedynie kontrolera obsługiwanego przez sygnały wysyłane przez mózg, a w sierpniu pisaliśmy o użytkowniku o nicku DrDreComposing, który ukończył Elden Ringa za pomocą elektronicznego saksofonu. Mało wam? Streamer zrobił to bez otrzymywania jakichkolwiek obrażeń. 

Oprócz ciężkiej do opanowania skłonności do utrudniania sobie życia fani FromSoftware mają jeszcze jedną przypadłość – lubią grzebać w plikach. Niedawno informowaliśmy, że jeden z dataminerów dokopał się do alternatywnych wersji lokacji i niewykorzystanych animacji, które zostały ostatecznie usunięte z dzieła Hidetaki Miyazakiego i George’a R. R. Martina. Hardcore’owe wyzwania oraz przeczesywanie plików gry mogą świadczyć o przeogromnym apetycie graczy na więcej przygód w Ziemiach Pomiędzy – ten powinien być zaspokojony już 21 czerwca. Właśnie tego dnia zadebiutuje Shadow of the Erdtreejedyny dodatek do Elden Ringa. Mam nadzieję, że prędzej czy później ktoś przejdzie to DLC używając jedynie baniek mydlanych – z chęcią napisałbym o tym newsa.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów358

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze