15.04.2024, 18:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Elden Ring: W plikach odnaleziono alternatywne wersje lokacji

Znaleziska dataminerów sugerują, że Elden Ring miał być jeszcze bardziej rozbudowany.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Premiera Shadow of the Erdtree zbliża się wielkimi krokami, a najbardziej dociekliwi fani w dalszym ciągu przeczesują pliki podstawowej wersji Elen Ringa. PC Gamer donosi o filmie przedstawiającym alternatywne wersje podziemnych fragmentów Ziem Pomiędzy, który został opublikowany przez dataminera o nicku Sekiro Dubi. Warianty m.in. Rzeki Sifory zostały ostatecznie wycięte z soulslike’a, ale wszystko wskazuje na to, że produkcja FromSoftware miała zawierać więcej wydarzeń podobnych do uderzającego w Pogrobno meteoru, który na stałe zmieniał wygląd niektórych fragmentów świata.

W plikach znajdują się również m.in. niewykorzystane animacje, a jedną z nich jest Astel spadający z nieba. Według dataminerów upadek gigantycznego bossa miał skutkować powstaniem ogromnego krateru w Caelid, przez który mielibyśmy trafiać do alternatywnej wersji Pałacu Mohgwyna. Więcej podobnych ciekawostek znajdziecie w filmie poniżej:

Z całą pewnością tytuł japończyków skrywa jeszcze wiele sekretów, które będą latami sukcesywnie odkrywane przez ciekawskich fanów, a nadchodzące rozszerzenie dodatkowo się do tego przyczyni. Shadow of the Erdtree zadebiutuje już 20 czerwca na pecetach oraz PlayStation i Xboksach – zarówno obecnej, jak i poprzedniej generacji. FromSoftware poinformowało w lutym, że nie planuje ani kolejnych dodatków, ani sequela Elden Ringa.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów276

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze