Elden Ring: Nowy rekord speedrunu poniżej 25 minut
„Rekordy” to słowo, które w kontekście Elden Ringa pada od czasu premiery regularnie. Można go użyć zarówno w stosunku do wysokich ocen, jak i wyników sprzedażowych. Oczywiście nie mogło go zabraknąć w związku z osiągnięciami speedrunnerów, mimo że ostatni patch miał im znacznie utrudnić życie. Ale wciąż znajdują się śmiałkowie, którzy wynajdują nowe sposoby na przejście Elden Ringa w jak najkrótszym czasie.
YouTuber Hazeblade wynalazł np. glitch związany z teleportacją, który został określony w gronie społeczności jako „The Zip”. Za jego pomocą można ominąć dużą część gry i nie trzeba wcale korzystać z metod, które zostały załatane przez From Software. Mimo to twórca zaznacza, że korzystał z gry w wersji 1.02.
Niech nie zwiedzie Was czas trwania poniższego nagrania – Hazeblade’owi udało się ukończyć Elden Ringa w 24 minuty i 37 sekund. Dla przypomnienia: poprzedni rekordzista, Distortion2, zmieścił się w 28 minutach i 59 sekundach.
Czytaj dalej
-
Condemned: Criminal Origins zniknęło ze sklepów. Klimatyczny horror dostanie remaster?
-
Znany aktor z Grand Theft Auto 5 jest za tym, by GTA...
-
Silent Hill 2 ponownie sklasyfikowany przez ESRB. Wkrótce premiera na Xboksach...
-
Dyrektor artystyczny Deus Eksa ostro o remasterze. „Co do cholery? To nie powinno...
Jedna odpowiedź do “Elden Ring: Nowy rekord speedrunu poniżej 25 minut”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Distortion2 już zrobił nowy rekord, 22 minuty