25.11.2021, 17:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Kolejna darmowa gra do pobrania

Dodatkowo znajdzie się też coś dla fanów retro.


Witold Tłuchowski

Sezon prezentowy (zwany też świątecznym, ale umówmy się, o właściwych świętach zaczniemy myśleć dopiero w połowie grudnia) rozpoczął się już na dobre za sprawą ostatnich czarnopiątkowych wyprzedaży i promocji. W tym roku nasza branża nie wytrwała zresztą nawet do właściwego Czarnego Piątku, rozpoczynając okres przecen kilka dni wcześniej.

Jaką to więc specjalną ofertę przygotował Epic z okazji tego wyjątkowego dla naszych portfeli czasu? Prócz tradycyjnej wyprzedaży czeka na nas cotygodniowy prezent, którym tym razem jest theHunter: Call of the Wild.

Prócz tego zdobyć możemy Epic Welcome Pack do Antstream, czyli ponad 1000 gemów, które można wykorzystać w „grach, wyzwaniach i ograniczonych czasowo turniejach” w Antstream Arcade. Nie wiecie, cóż to za cudo? Służę pomocą:


Mnóstwo gier retro zebranych w jednym miejscu! Antstream Arcade to największa działająca w chmurze platforma, w której znajdziesz ponad 1000 najsłynniejszych gier retro. To wyjątkowe i nowoczesne miejsce, w którym gry retro wzbogacono o zintegrowane funkcje, takie jak wyzwania, tryb wieloosobowy i turnieje.


Antstream – Epic Welcome Pack oraz theHunter: Call of the Wild będzie do pobrania w Epic Games Store do 2 grudnia W TYM MIEJSCU.

Za tydzień w EGS-ie znajdziemy Dead by Daylight oraz while True: learn().

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5441

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze