1
26.01.2023, 16:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Kolejne dwie gry za darmo do złapania

W tym tygodniu w sklepie Epic Games czeka na nas walka z demonami i produkcja łudząco przypominająca gry Telltale.


Patryk „Delighter” Żelazny

Mam nadzieję, że podczas młócenia w darmówkę w świecie origami z poprzedniego tygodnia nie nabawiliście się zbyt wielu rozcięć. W ten czwartek będziecie mogli trochę odpocząć od papieru, ale za to czeka was podejmowanie trudnych decyzji i walka z demonami. Jacyś chętni?


Adios

Czeka was wycieczka na wiejskie tereny do stanu Kansas i wcielenie się w hodowcę świń. Może na ten moment nie brzmi to zbyt urzekająco, więc dopiszę, że styl graficzny aż prosi się o porównanie go do gier Telltale Games (może poza modelami postaci), a do tego ma tam na nas czekać dużo trudnych decyzji do podjęcia, kiedy na karku będziemy czuć oddech mafii. Mam tylko nadzieję, że tytuł gry nie zdradza zakończenia i tym samym losu głównego bohatera.


Hell is Others

Jeśli lubicie roguelite'y, pikselową grafikę, piekło nie jest wam straszne a demony zjadacie na śniadanie, to Strelka Games upichciło grę chyba z dedykacją dla was. A teraz możecie ją zgarnąć za najlepszą możliwą cenę.

Tradycyjnie, obie gry możecie odebrać za darmo bezpośrednio ze sklepu Epic Games, który znajdziecie W TYM MIEJSCU. Czas na to macie do przyszłego czwartku, 2 lutego, do godziny 17:00.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1145

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane