19.01.2023, 16:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Epic Games Store: Następna darmowa gra czeka do odebrania

W tym tygodniu w sklepie Epic Games czeka na nas tylko jedna gra, w której jako dziewczynka na wielkim lisie będziemy zwalczać zło w świecie z origami...


Patryk „Delighter” Żelazny

Mam nadzieję, że po zeszłotygodniowym rozdaniu na Epic Games Store humorki dopisują. W końcu nie tylko mogliśmy złowić 3 gry za darmo, w tym naszego rodzimego Gamedeca. Jeśli jednak graliście w jakiekolwiek gry planszowe z użyciem kości, to wiecie, że nie da się zawsze uzyskać najwyższego wyniku, ale plus tego jest taki, że najniższy także nie równa się zeru. Dlatego w tym tygodniu czeka na nas jedna darmowa gra.


Epistory – Typing Chronicles

Opis na pierwszy rzut oka wydaje się dość dziwny, ponieważ wcielamy się w dziewczynkę jeżdżącą na ogromnym lisie i razem z nim walczącą przeciwko zepsuciu, czyli siłom zła, w świecie origami. Wystarczy dać jej jednak szansę i choćby zerknąć na zwiastun, by przekonać się, że twórcy obdarzyli ją naprawdę ciekawym klimatem i całość zapowiada się całkiem obiecująco. W takim przypadku z pomocą mogą też przyjść oceny na Metacriticu – co prawda nie ma ich za wiele (użytkowników zaledwie 52), ale ogółem są pozytywne i przedstawiają wynik 7.6/10.

Tak jak zawsze, na odebranie Epistory – Typing Chronicles macie tydzień. Czas upłynie w przyszły czwartek, 26 stycznia o godzinie 17:00. Na sklep Epica dostaniecie się POPRZEZ TEN LINK.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane