3
11.04.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Polski hit do odebrania za darmo

Ghostrunner jest do odebrania za darmo w Epic Games Store!


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Epic nas ostatnio rozpieszcza – po zeszłotygodniowym The Outer Worlds i Thiefie przyszła pora na Ghostrunnera – nieślubne dziecko Hotline Miami i Mirrors Edge’a okraszone cyberpunkowym settingiem.

Szybka i brutalna walka kataną, cyberpunkowa sceneria oraz genialny elektroniczny soundtrack to tylko kilka największych zalet gry. W Ghostrunnerze pokonujemy kolejne najeżone przeciwnikami areny po to, by w końcu poznać je na pamięć i zoptymalizować swoje działania tak, żeby jak najbardziej finezyjnie pozbyć się strzelających do nas wrogów. Polska produkcja jest w pewnym sensie pierwszoosobową platformówką ze strzelającymi przeszkadzajkami, którą łączy bardzo wiele z grami rytmicznymi. Trafili cię? Zaczynasz level od nowa. Uzależniający gameplay loop powoduje, że od tytułu ciężko się oderwać – Ghostrunner obudzi w was syndrom jeszcze jednego podejścia.

Grę możecie pobrać TUTAJ do następnego czwartku, do godziny 17:00.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2
Brak okładki
Ghostrunner
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.1
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
ONE MORE LEVEL
Ghostrunner

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze