18.04.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: W tym tygodniu aż dwie gry za darmo

Od dzisiaj odbierzecie ciekawego point’n’clicka i grę opartą na dedukcji.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Tydzień temu do odebrania mieliśmy polskiego Ghostrunnera, czyli udane połączenie parkourowego stylu z Mirror's Edge’a i rozwałki z Hotline Miami.

W tym tygodniu będziemy mogli zgarnąć The Big Con oraz Town of Salem 2. Pierwszy tytuł to zgrabny miks satyrycznej przygodówki i nostalgii za latami 90. W grze wcielamy się w nastolatkę, która stara się uratować zadłużony sklep swoich rodziców. Rozgrywka to klasyczny point’n’click z fabułą zaprezentowaną z różnych perspektyw. 

Town of Salem 2 to tzw. social deduction game w stylu Among Us, w której naszym zadaniem jest doprowadzenie do ostatecznego zwycięstwa wybranej przez nas frakcji. Codziennie musimy wziąć udział w zebraniu, podczas którego mieszkańcy wzajemnie oskarżają się o popełnione w nocy przestępstwa. Naszym zadaniem jest wykazanie, kto jest kłamcą. 

Gry możecie odebrać za darmo do następnego czwartku do godziny 17:00 pod tym linkiem


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze