12.06.2022, 17:51Lektura na 1 minutę
Wideo

Fallout 76: The Pitt – Kolejny dodatek na horyzoncie

Bethesda jak na razie wyjątkowo wywiązuje się z obietnicy, że Fallout 76 będzie wspierany „wiecznie”.

Bethesda po latach dzielnie wspiera rozwój Fallouta 76. W zeszłym roku ukazała się aktualizacja Panowanie Stali, która zwieńczyła wątek metalicznego bractwa. Zapowiedziano również darmowe rozszerzenie Expeditions: The Pitt (po polsku Ekspedycje: Dzióra). Obietnicy dotrzymano:

Fallout 76: Expeditions – The Pitt zabierze nas powojennego Pittsburga. Po opuszczeniu Appalachów będziemy mogli rozgrywać fabularne misje koncentrujące się wokół – któż by pomyślał – walki dwóch wrogich sobie frakcji: Fanatyków oraz Związku. Oprócz możliwości spotkania liderów obu ugrupowań dostaniemy nową walutę o nazwie Znaczki, bo czemu by nie.

Przypomnijmy, że Fallout 76 ukazał się w 2018 roku. Po bardzo słabym początkowym odbiorze Bethseda nie przerywa wspierania tytułu, do którego ukazują się wciąż nowe aktualizacje. Expeditions: The Pitt zadebiutuje we wrześniu 2022.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów660

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane