1
4.12.2020, 13:53Lektura na 1 minutę

Fortnite doczekał się gościnnego występu Kratosa [WIDEO]

Plecak w kształcie głowy Mimira? Okej, gdzie podpisać?


Witold Tłuchowski

Fortnite jest samonapędzającą maszyną sukcesu, którą naprawdę trudno będzie zatrzymać. Epic ochoczo inwestuje w kolejne wydarzenia w grze i marketing, wiedząc, że prędzej czy później włożone pieniądze znacznie zaprocentują. Środki, jakie potrafią przeznaczyć na ten cel twórcy, są ogromne – przykładowo Travis Scott za swój koncert w tytule otrzymał przecież 20 milionów dolarów.

W ostatnim czasie battle royale kontynuuje kolejne romanse z różnymi znanymi markami. Po wielkim marvelowskim finale sezonu i crossoverze z „Mandalorianinem” przyszła pora na sojusz z inną sławą: Kratosem.

Niestety, nie powinniśmy spodziewać się niczego bardziej spektakularnego niż przedmioty kosmetyczne. Oprócz skórki sympatycznego (ekhem) Spartanina możemy kupić zastępującego kilof Lewiatana, lotnię udającą Tarczę Strażnika czy plecak w kształcie... głowy Mimira. Jeżeli zagracie zaś bohaterem God of Wara na PS5, otrzymacie w bonusie Opancerzonego Kratosa.

Rzecz jasna na plotki o pojawieniu się w produkcji Master Chiefa z Halo nie musieliśmy zbyt długo czekać. Kto wie, może okażą się prawdą, dzisiaj wszystko jest możliwe.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze