6.03.2023, 09:45Lektura na 1 minutę
Plotka

Fortnite ma dostać tryb FPP w następnym sezonie

Fortnite to niezwykle popularna produkcja TPP, ale co by było, gdyby przerobić ją na coś bliższego popularnym strzelankom pierwszoosobowym? Plotki mówią, że wkrótce się przekonamy.


Marcin Hołowacz

Znany leaker o ksywie Hypex zdecydowanie podgrzewa atmosferę wokół Fortnite’a. Podzielił się informacją, że podobno gra ma otrzymać kamerę FPP. Już niebawem, bo 8 marca, dojdzie do zakończenia pierwszego sezonu czwartego rozdziału, więc Epic Games na pewno ma już przygotowane kolejne nowości.

Tym razem fani serii mogą zostać zaskoczeni trybem FPP. Plotka pochodzi m.in. od Hypexa, który napisał na Twitterze, że tak donosi jego własne źródło. Dodatkowo Hypex twierdzi, że znalazł potwierdzenie wiadomości u takich użytkowników jak ShiinaBR, GMatrixGames oraz iFireMonkey.

Wszystko jest tylko i wyłącznie plotką od znanego leakera, więc warto zachować dozę sceptycyzmu. Można jeszcze dodać, że wzmianki o trybie FPP zmierzającym do Fortnite'a pojawiały się już zdecydowanie wcześniej i pisał o tym sam Hypex. Poniżej przykład takiej wypowiedzi.

Na koniec przypominamy, że jakiś czas temu Geralt zawitał do Fortnite’a. Tego typu nowe atrakcje, a w tym skórki, regularnie pojawiają się w popularnym battle royale, natomiast kamera TPP ułatwia oglądanie wszelkich zmian w wyglądzie własnej postaci. Tryb FPP oczywiście ogranicza taki przywilej.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów307

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane