1
7.02.2023, 17:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Geralt zawitał do Fortnite’a! Jak zdobyć skina z Wiedźmina 3?

Do Fortnite’a trafiła obiecana na początku grudnia skórka Geralta z Rivii – jako tzw. „secret skin”.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Do Fortnite'a zawitała niedawno nowa megaaktualizacja – Rozdział Czwarty. Wprowadziła nie tylko nową mapę, Unreal Engine'a 5 i szereg zmian, ale również zapowiedź skina Geralta z Rivii w ramach nietypowego crossoveru. Wyczekiwana skórka dostępna jest od dziś w grze. Skąd to opóźnienie od momentu zapowiedzi i jak zdobyć skina – czy wymaga on zakupu w sklepie?


Jak zdobyć Geralta w Fortnite?

Fortnite posiada system przepustek sezonowych. Co kilka miesięcy wypuszczana jest nowa – kosztuje 950 V-dolców, czyli ok. 28 złotych (cena 1000 V-dolców w sklepie Xbox oraz PlayStation). W każdej z nich znajduje się 100 poziomów z nagrodami do zdobycia, wśród których znajdują się również skiny. Poziom zdobywa się, zyskując punkty doświadczenia – zarówno za granie, jak i wykonywanie wyzwań.

Geralt jest częścią płatnej przepustki, ale jako tzw. „ukryty skin” – można go zdobyć dopiero teraz, od połowy sezonu, a do tego nie zalicza się do 100 podstawowych nagród. Zamiast tego należy wykonać specjalnie przygotowane questy. Znajdziecie je w menu głównym przepustki bojowej. Na razie jest ich sześć:

  • aktywuj Rozszerzenie w 5 różnych meczach – nagroda to ekran ładowania z Geraltem;
  • ukończ 3 zadania „łowcy głów” – nagroda to miecze Geralta na plecy;
  • pokonaj 1 bossa – nagroda to spray;
  • zrób emotkę w sali tronowej Cytadeli – nagroda to emotka znaku Igni;
  • zadaj 500 obrażeń przeciwnikom bronią białą – nagroda to żelazny miecz do trzymania w ręce;
  • ukończ wszystkie powyższe wyzwania – nagroda to skin Geralta.

Na graczy ma czekać drugi pakiet wyzwań od 28 lutego 2023.


Szkoła Lamy

To nie wszystko! W ramach dodatkowych wyzwań można zgarnąć także srebrny miecz, muzykę z Wiedźmina do lobby, dużo punktów doświadczenia i wiele więcej. Wszystko w ramach wydarzenia Szkoła Lamy w trybie Fortnite Creative. Szczegóły oraz obowiązkową rejestrację znajdziecie TUTAJ. W tym dość nietypowym zbiorze wyzwań można brać udział do 10 marca 2023.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów737

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane