30.11.2023, 11:15Lektura na 1 minutę

Game Pass otrzymał niespodziewanie dwie gry

Od dziś możecie w końcu poznać smak soulslike’a FPS za sprawą dwóch części serii Remnant.

Microsoft nieraz potrafił zaskoczyć grami, które trafiały co jakiś czas do Game Passa. Można tutaj wymieniać szereg niesamowitych tytułów, chociażby Red Dead Redemption 2, GTA V, seria Yakuza czy prawie cała biblioteka EA Play dostępna w wersji Ultimate. Długo można by wymieniać wszystkie gry, które przez te kilka lat zwracały naszą uwagę. Teraz niespodziewanie do składu dołącza seria, która szczególnie niedawno podbiła szturmem biblioteki graczy na całym świecie.

Chodzi oczywiście o Remnant: From the Ashes oraz o kontynuację, która zadebiutowała w tym roku i, jak już wcześniej wspomniałem, okazała się być niemałym sukcesem, który trafił swojego czasu na szczyt listy bestsellerów Steama. Popularność „dwójki” była na tyle niespodziewana (ponad dwukrotnie przebijała „jedynkę”), że sami twórcy byli zaskoczeni obrotem spraw. Jeżeli od dłuższego czasu chodziła wam po głowie myśl, aby wypróbować niecodzienną formułę serii Remnant, to teraz macie na to idealną okazję. Szczególnie że druga część otrzymała jakiś czas temu swoje pierwsze rozszerzenie fabularne. Oba tytuły znajdują się w Game Passie, ponieważ zostały one dodane dzisiejszej nocy, zarówno na pecetach, jak i Xboksach.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów370

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze