2
20.09.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Gamedec: Nowa zawartość w Definitive Edition

Gamedec – polski, cyberpunkowy RPG – otrzyma rok po premierze rozbudowaną o nowe wątki i ciekawy tryb gry wersję Definitive Edition.

Gamedec – Definitive Edition ukaże się na pecetach już 29 września. Gra od lipca jest też dostępna na Nintendo Switchu, ale jej posiadacze będą musieli dłużej poczekać na rozszerzone wydanie. Jeśli macie już Gamedeca w swojej bibliotece, to aktualizację do „edycji definitywnej” otrzymacie za darmo.

Najważniejszą nowością będzie kolejny wirtualny świat, tym razem oparty na Seven: The Days Long Gone – polskim erpegu akcji z 2017 roku. Do sprawy „Like Father Like Son” zostanie też dodany niepokojący wątek związany z mitologią Cthulhu.

Wirtualny świat oparty na Seven: The Days Long Gone
Wirtualny świat oparty na Seven: The Days Long Gone
Wątek związany z mitologią Cthulhu
Wątek związany z mitologią Cthulhu

Studio Anshar Studios dołoży również nowe postacie, a naprawdę ciekawie brzmi dodatkowy tryb gry „True Detective Mode”. Jeśli go wybierzemy, gra uniemożliwi nam cofnięcie podjętych decyzji przez wczytanie wcześniejszego zapisu. Rozwiązanie w sam raz dla fanów maksymalizowania immersji.

Przypomnę jeszcze, że Gamedec otrzymał od nas wyróżnienie „CD-Action Poleca”, a Ranafe w recenzji z numeru 11/2021 oceniła go na 9/10. Jeśli do tej pory pomijaliście polskie dzieło, to Definitive Edition jest dobrą okazją, żeby zainteresować się nim na nowo.

Redaktor
Karol Wilczek

Zakochany w grach od pierwszego Prince of Persia i komputerów z przyciskiem Turbo. Uwielbiam RPG, mam ogromny sentyment do klasycznych przygodówek.

Profil
Wpisów58

Obserwujących1
Brak okładki
Gamedec
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
PC
Gatunek
-
Producent
Anshar Studios
Gamedec

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane