2
24.04.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

God of War: Santa Monica może pracować nad kolejną odsłoną

Mimo że nie jest powiedziane wprost, że chodzi o nową odsłonę God of War, to pewne poszlaki wskazują na to, że właśnie nad tym pracuje Santa Monica Studio.

God of War powrócił prawie 6 lat temu (matko boska) w glorii i chwale, a Ragnarok nie tylko utrzymał ten poziom, ale wyniósł serię do miana jednej z najlepszych w historii. Wydaje się, że historia, która otrzymała idealne zwieńczenie, nie potrzebuje kontynuacji, ale jak wiemy, Sony nie zawsze chce ucinać swoje najbardziej dochodowe i uznane marki.

Czy sugeruję, że Santa Monica Studio pracuje nad kolejną odsłoną przygód w świecie Kratosa? Niewykluczone, ponieważ na stronie internetowej studia możemy znaleźć ofertę pracy dla projektanta zadań do niezapowiedzianej gry akcji. Co w tym dziwnego? A to, że jednym z wymagań potrzebnych do zatrudnienia jest znajomość produkcji konkurencji, w tym zrozumienie całej specyfiki serii God of War.

Twórcy zdają sobie sprawę, że takie oferty pracy są obiektem poszukiwań wszelkich insiderów i dziennikarzy, jednak nie zawsze są w stanie ukryć wszelkie informacje sugerujące prace nad konkretną grą. Sytuacja może powtórzyć się również tym razem, chociaż pamiętajcie, że są to nadal domysły. Te spekulacje jednak przybierają na sile, gdy połączymy je z doniesieniami sprzed kilku miesięcy, jakoby pierwsze odsłony God of War miały otrzymać odświeżone edycje.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów485

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze