27.07.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

GOG.com: Darmowe paczki cyfrowych dobroci z Wiedźmina i Cyberpunka 2077

CD Projekt RED rozdaje za darmo zestawy cyfrowych gadżetów, w tym arty, soundtracki, książki itp. z okazji swoich 20. urodzin.

Nie można zaprzeczyć, że ostatni czas dla rodzimego CD Projektu nie był zbyt przychylny. Nie dość, że po nowej rekomendacji Bank of America akcje studia spadły poniżej 100 złotych, to do tego zostało przebite pod względem wyceny rynkowej i musiało koronę oddać Techlandowi. Może humory poprawia trochę fakt, że firma obchodziła niedawno swoje 20. urodziny. Z tej okazji zorganizowany był stream na początku lipca, ale jednak na tym świętowanie się nie kończy.

Już teraz na GOG.com możecie odebrać za darmo dwa zestawy cyfrowych „dobroci” związanych z serią Wiedźmin oraz Cyberpunkiem 2077.

Poprzez dobrocie mam tutaj na myśli chociażby arty, soundtracki, książki, tapety, plakaty (w tym także te do wydrukowania oczywiście) i tym podobne drobnostki. Chociaż trzeba przyznać, że grosz do grosza... bo w sumie pobranie wszystkiego zajmie na naszych dyskach ładne kilkadziesiąt gigabajtów.

Do tego trzeba też zaliczyć wideo z koncertu z muzycznego festiwalu w Krakowie (w tym również w 4k). Warto tutaj zaznaczyć, że część z tych rzeczy możecie mieć już na swoich kontach, jeśli na przykład kupiliście edycję specjalną Wiedźmina czy Cyberpunka 2077.

Link do obu zestawów złapiecie W TYM MIEJSCU.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane