9
16.10.2021, 21:10Lektura na 1 minutę

Gotham Knights: Czeka nas walka z Trybunałem Sów [WIDEO]

I dodajmy, że będzie ona niełatwa.


Rafał „hraboll” Pieczka

Przed wami nowy trailer Gotham Knights. Przypomnę, że projekt ekipy WB Games Montréal (Batman: Arkham Origins) to trzecioosobowe RPG akcji z otwartym światem, które odcina się od wcześniejszych, interaktywnych przygód Mrocznego Rycerza. Otrzymamy przygodę nawiązującą do najmroczniejszych rozdziałów w historii tytułowej metropolii.

Do grona strażników (aka rycerzy) metropolii Gotham należą: Batgirl, Robin, Nightwing i Red Hood. Każda postać posiada własny repertuar umiejętności, zestaw gadżetów oraz unikalny styl walki. Twórcy opracowali także system personalizacji, który dotyczy przede wszystkim superbohaterskich kostiumów. Wymienione właśnie elementy pomogą nam skutecznie walczyć z legendarnymi złoczyńcami. Warto pamiętać o opcjonalnej kooperacji online (dla maksymalnie dwóch osób).


Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Zarówno rozwiązując zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta, jak i walcząc z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach, musisz stać się nowym Mrocznym Rycerzem i uratować ulice Gotham przed upadkiem w otchłanie chaosu.


Gra pojawi się w 2022 roku na PC, Xboksie One, Xboksie Series X/S, PS4 i PS5.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze