28.03.2024, 12:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Gran Turismo 7 dostało nowe samochody w ramach marcowej aktualizacji

Polyphony Digital opublikowało nową aktualizację do Gran Turismo 7, która dodaje m.in. trzy nowe auta.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Dzisiaj do Gran Turismo 7 zawitała nowa zawartość, która wprowadza do wyścigów Polyphony Digital trzy nowe modele aut. Tym razem zadowoleni powinni być fani niemieckiej, włoskiej i japońskiej myśli technicznej. Samochody marek Audi, Lamborghini i Toyota to tylko część nowości dodanych za sprawą patcha 1.44. Trzeba przyznać, że twórcy sukcesywnie rozwijają tytuł – nikogo zatem nie powinna dziwić świetna sprzedaż najnowszej odsłony kultowej serii.


Samochody dodane w ramach aktualizacji 1.44:

  • Audi R8 Coupé V10 '16;
  • Lamborghini Urus '18;
  • Toyota GT-One (TS020) '99.

Ponadto w znajdującej się w grze kawiarni pojawiło się jedno dodatkowe menu, w którym kolekcjonować będziemy auta marki Jaguar. Do Gran Turismo 7 dodano również nowe zawody na torach Blue Moon Bay Speedway, High Speed Ring i Heures du Mans.

Update wprowadza także nowe elementy kosmetyczne w postaci naklejek inspirowanych serialem anime Highspeed Etoile – te dostępne będą przez ograniczony czas, ale twórcy nie podali jeszcze daty wycofania ozdób z gry. Polyphony Digital nie byłoby sobą, gdyby nie rozbudowało trybu Scapes o nową miejscówkę – tym razem jest to przepełniona kwitnącymi wiśniami Fukushima. Szczegółową listę nowości w Gran Turismo 7 znajdziecie tutaj.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze