25.04.2024, 16:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Gran Turismo 7 dostało nowe samochody w ramach kwietniowej aktualizacji

Dla każdego coś miłego – Polyphony Digital opublikowało aktualizację 1.46 do Gran Turismo 7.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Najnowsza odsłona Gran Turismo świetnie się sprzedaje – nikogo nie powinno zatem dziwić, że Polyphony Digital sukcesywnie ulepsza tytuł. Japońskie studio, podobnie jak konkurencyjne Playground Games, stara się rozpieszczać graczy systematycznie serwując im m.in. nowe auta. W aktualizacji 1.46 każdy znajdzie coś dla siebie – kilkudziesięcioletni model Chevroleta zaspokoi entuzjastów klasyki, prototypowa AFEELA spodoba się miłośnikom współczesności, a aerodynamiczna Skoda przypadnie do gustu fanom futuryzmu.


Samochody dodane w ramach aktualizacji 1.46:

  • AFEELA Prototype 2024;
  • Chevrolet Chevelle SS 454 Sport Coupe '70;
  • Škoda Vision Gran Turismo.

Z całej trójki to Skoda przykuwa zdecydowanie największą uwagę. Założona w 1895 roku oraz posiadająca długą i bogatą tradycję marka jest uważana za jedną z najpopularniejszych na świecie. Samochód dodany do Gran Turismo 7 ma stanowić nowoczesny hołd dla kultowego modelu 1100 OHC Spyder, który został opracowany na potrzeby 24-godzinnego wyścigu Le Mans w 1957 roku. Bardzo subtelne nawiązania do wyglądu klasyka można dostrzec zarówno w krawędziach nadwozia, jak i kształcie reflektorów. Ale niech was nie zmyli całe to sentymentalne gadanie – Skodę Vision wyposażono w dwa silniki elektryczne zapewniają łączną moc wyjściową o wartości ponad tysiąca koni mechanicznych. Połączenie inteligentnego wektorowania momentu obrotowego na obu osiach z napędem na cztery koła zapewnia pojazdowi responsywność, która jest dodatkowo dopełniana przez umożliwiającą płynne przyśpieszanie jednobiegową przekładnię.

Na tym nowości się nie kończą – do Gran Turismo 7 dodano nowe zawody na trzech torach, a w znajdującej się w grze kawiarni pojawiło się również jedno dodatkowe menu, w którym kolekcjonować będziemy auta marki Ferrari. Polyphony Digital nie byłoby sobą, gdyby nie rozbudowało trybu Scapes o nową lokację – tym razem jest to słynące z wielu plaż San Diego. Szczegółową listę nowości w Gran Turismo 7 znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów340

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze