25.01.2024, 14:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Gran Turismo 7 dostało trzy nowe samochody

Na tym nowości przygotowane przez Polyphony Digital na potrzeby Gran Turismo 7 się nie kończą.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Polyphony Digital wprowadziło do gry aktualizację o numerze 1.42, która dodaje nową zawartość do popularnej gry wyścigowej. Główną atrakcją są trzy nowe modele samochodów: BVLGARI Aluminium Vision, Genesis X Gran Berlinetta Vision i Suzuki Jimny XC '18. Pierwszy z nich będzie można nabyć w grze dopiero w lutym.

Gran Turismo 7 

Dwa z trzech udostępnionych samochodów to auta koncepcyjne. BVLGARI Aluminium Vision jest inspirowany zegarkiem BVLGARI z 1998 roku, a wygląd Genesis X przywodzi na myśl futurystyczne interpretacje aut z lat 40. Z kolei Suzuki Jimny to samochód przeznaczony do jazdy terenowej, którego pierwsza generacja była produkowana od 1970 roku. Seria rozwijała się przez lata, a dodany do Gran Turismo 7 model to Jimny czwartej generacji, który został wprowadzony na rynek w 2018 r.

Oprócz nowych aut aktualizacja 1.42 wprowadza do gry dwa dostępne w kawiarni wyzwania, w których będziemy się ścigać autami marek Nissan i Dodge. Ponadto patch dodaje dwa nowe eventy i drobne dodatki do trybu fotograficznego Scapes. Bardziej szczegółowe informacje na temat omawianej aktualizacji możecie przeczytać na blogu PlayStation. 

Gran Turismo 7 możecie ograć na PlayStation 4 i PlayStation 5, a naszą recenzję gry przeczytacie tutaj.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze