25
10.11.2021, 11:59Lektura na 2 minuty

Grand Theft Auto: The Trilogy – Do sieci trafił nieoficjalny gameplay, Rockstar pokazuje za to... GIF-y [WIDEO]

A przypomnijmy: premiera już jutro!

W raz z momentem zapowiedzi odświeżona trylogia GTA z miejsca stała się jedną z najważniejszych premier tego roku. Na Vice City czy San Andreas wychowało się w końcu całe pokolenie, a wszystkie trzy tytuły nie bez powodu znalazły się w gronie najpopularniejszych produkcji swoich czasów, na stałe zmieniając gry z otwartym światem. O ich powrocie plotkowano od dawna, choć niektórym marzył się pewnie ciut gruntowniejszy lifting.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition graficznej rewolucji nie przyniesie, co potwierdził pierwszy (i jedyny) zwiastun kolekcji. Oczywiście nie ma w tym niczego złego, szczególnie że remastery mają sporo poprawić w aspekcie właściwej rozgrywki. Na razie musielibyśmy wierzyć twórcom na słowo, ponieważ na dzień przed premierą ciągle nie doczekaliśmy się nawet krótkiego oficjalnego gameplayu, ale do sieci trafiło blisko półgodzinne nagrania rozgrywki z odświeżonych Vice City i „trójki”:

Rockstar przygotował dla nas za to kolekcję GIF-ów – i choć pomysł to faktycznie sympatyczny, tylko na ich podstawie po trylogię bym raczej nie sięgnął.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się w wersji cyfrowej już jutro, 11 listopada o 16:00 na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S i Nintendo Switchu (San Andreas trafi także do Xbox Game Passa). Fizyczne wydanie zadebiutuje 6 grudnia. Kolekcja pojawi się na urządzeniach z iOS-em i Androidem w przyszłym roku.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5423

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane