3
21.02.2022, 14:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Grywalne demo Kangurka Kao dostępne już dzisiaj. Do tego nowy zwiastun

Fragment rebootu Kangurka Kao będzie można pobrać z okazji Steam Festu.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Cóż za miła niespodzianka! Po ogłoszeniu nowej części Kangurka Kao wydawało się, że nie pozostaje nam nic innego, jak usiąść i czekać na premierę. I oglądać w międzyczasie pierwsze gameplaye. Twórcy postanowili jednak pójść o krok dalej niż większość i zapowiedzieli... grywalne demo! Będziemy mogli je pobrać już dziś, 21 lutego o godzinie 19:00, w ramach rozpoczynającego się właśnie Steam Next Festu. Z okazji oferty ukazał się również nowy zwiastun:

Po ściągnięciu wersji demo będziemy mogli przejść od początku do końca poziom „Mroczny Las”. Developerzy zapewniają że, zależnie od stylu gry, całości starczy na około 40 minut. Zważywszy na to, że dotychczas nie widzieliśmy prawie żadnych filmów z rozgrywki, będzie to bardzo dobra okazja na zapoznanie się z nadchodzącym tytułem.

Zapowiedziany w zeszłym roku reboot Kangurka Kao ukaże się w lato 2022 na PS5, PS4, Xboksie Series X|S, Xboksie One, Switchu oraz na PC jako gra na wyłączność dla Steama. Będzie można go zakupić zarówno w pudełku, jak i cyfrowo.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów668

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane